Hakkımızda

1990 yılından bugüne çiftçilerimizin topraktan daha iyi verim alabilmesi için buradayız!

Modern tarımda yepyeni keşiflerin önünü açarak, daha verimli daha kolay bir tarımın standartlarını oluşturuyoruz. Son teknolojik ekipmanlara sahip fabrikamızda, alanında uzman mühendislerimiz ve tecrübeli teknik ekibimizle güçlü, hassas ve kaliteli toprak işleme makinelerinin üretimini gerçekleştiriyoruz. Fonksiyonel kullanım özelliklerine sahip makinelerimiz ile tarım faaliyetlerinde kaliteyi artırmak ve çiftçilerimize zaman kazandırmak asli görevimiz.

Dünyanın her yerindeyiz

ERMAK Aysaç markası olarak bugün yurt içi ve yurt dışında en çok tercih edilen markalar arasındayız. Toprak işleme alanında dünya pazarında lider kuruşların arasında olmaktan gurur duyuyor, Türkiye’yi tüm dünyada temsil etmenin onurunu yaşıyoruz. Müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan yönetimle birleşen profesyonel yaklaşımımız; başarımızın ardındaki en önemli neden.

Hızlı servis desteği ile her an yanınızdayız

Türkiye’de ya da dünyanın herhangi bir ülkesinde farketmeksizin; satış aşaması sonrasında hızlı teknik servis ağı ve desteğimiz ile, siz müşterimizi asla yalnız bırakmıyoruz.

Üretim artışı nihai hedefimiz!

Her geçen gün büyüyen profesyonel ekibimiz ile tarım sektöründeki engin tecrübemizi birleştirerek çiftçimize daha fazla yararlı olmak ana gayemiz. Kaliteyi artıran üstün nitelikte makinelere imza atmaya devam ederek ülkemiz adına daima “doğru alanda doğru projelerle” üretimi artırabilmek nihayi hedefimiz.